Medale
pusty


Jeleniogórska Biblioteka Cyfrowa
Jeleniogórska Biblioteka Cyfrowa

Niedziela 14 lipca 2024
Kalendarium: 1815 - Wysoka woda uszkodziła most Nepomucena
Wpisz się na listę subskrypcyjną Informatora Książnicy Karkonoskiej!
MENU STRONY
W STRONĘ KULTURY


Elektroniczna Biblioteka
DANE BIBLIOTEKI
58-500 Jelenia Góra
ul. Bankowa 27
NIP 611-005-30-06
REGON 000600361
Aktualizacja strony:
PODSTAWOWE INFORMACJE->STRUKTURA-> FILIA NR 5

FILIA NR 5
58-500 Jelenia Góra
ul. Cieplicka 172
tel. (75) 75-546-14
filia5[]biblioteka.jelenia-gora.pl

Zbiory:
literatura piękna i popularnonaukowa, czasopisma - udostępniane do domu
literatura popularnonaukowa i czasopisma bieżące - udostępniane prezencyjnie - na miejscu w czytelni

 

Konkurs czytelniczy „Ulubione bajki i baśnie” dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 11 „Krasnala Hałabały” : gr. „Żabki” (8 stycznia 2013). Zapraszamy do galerii

 

Dnia 30 stycznia odbyło się kolejne spotkanie DKK. Tym razem rozmawialiśmy o książkach - B. Goldsmith „Geniusz i obsesja” oraz D. Ducret „Kobiety Dyktatorów”. Zapraszamy do galerii

 

Dnia 14 listopada odbyło się spotkanie DKK, rozmawialiśmy o książkach M. Łozińskiego „Reisefieber” oraz R. Maciąga „Tysiąc szklanek herbaty”. Zapraszmy do galerii

 

Dnia 22 sierpnia odbyło się plenerowe spotkanie DKK. Pogoda dopisała , a czas wakacji dodatkowo sprzyjał takiej formie spotkania. Rozmawialiśmy o książkach O. Tokarczuk „Moment niedźwiedzia” i E.E.Schmitt „Kobieta w lustrze”. Zapraszamy do galerii

 

Dnia 6 czerwca 2012r.  odbyło się spotkanie DKK. Tematem rozmów były następujące książki : „81:1 Opowieści z Wysp Owczych” M. Michalski, M. Wasilewski oraz „Bornholm, Bornholm” H.Klimko-Dobrzański.

 

W czwartek 26 kwietnia, na spotkaniu DKK dyskutowaliśmy o książkach " Most" G.Mak i "Liczby Charona" M. Krajewskiego. Zainteresowanych zapraszamy do galerii.


Dnia 15 marca, na spotkaniu DKK, rozmawialiśmy o książkach J. Adler-Olsen "Kobieta w klatce" i H. Murakami "Przygoda z owcą"

 

Podczas styczniowego spotkania DKK , rozmawialiśmy o książkach I.Iwasiów "Ku słońcu" oraz M.Logue P.Conradi  "Jak zostać królem"

 

W czwartek 20 października, na spotkaniu DKK dyskutowaliśmy o książkach: P.Green "Rzymskie dolce vita" oraz K.Bułyczowa "Wielki Guślar wita obcych".

 

 

8 września odbyło się powakacyjne spotkanie DKK . Rozmawialismy o książkach "Sprawiedliwość owiec" i "Triumf owiec" L.Swann.

2 czerwca 2011 r. odbyło się spotkanie DKK w plenerze. Rozmawialiśmy o książkach M.V.Llosy "Lituma w Andach" i J.Seghersa "Panna młoda w śniegu"

10 marca na spotkaniu Klubu rozmawialiśmy o książkach "Puść juz mnie " P.Kołodziejczaka i "Amazonia" J.Rollinsa.

Dnia 10 lutego odbyło się kolejne spotkanie DKK tematem dyskusji były książki B.Pawlikowskiej "Blondynka na czarnym lądzie " i J. Jonhson "Podarunek z przeszłości"

13 stycznia odbyło się pierwsze w Nowym Roku 2011 spotkanie DKK. Tematem dyskusji były dwie książki "Kobieta w Berlinie" i " W rajskiej dolinie wśród zielska" Jacka Hugo-Badera.

26 sierpnia odbyło się, drugie spotkanie DKK. Rozmawialiśmy o książkach: "Piaskowa góra" J. Bator; "Kamieniczka" E. Szatek; "Czerwony rower" A. Kozłowskiej i "Pchli pałac" E. Safak.

- Pierwsze powakacyjne spotkanie DKK miało miejsce 30 września. Tym razem dyskusja dotyczyła trzech tytułów : "Święty Wrocław" Ł.Orbitowskiego ; "Anna Jagiellonka" M.Boguckiej i " Rok taty" K. Popławskiego !

dni tygodnia godz. otwarcia
poniedziałek
1000- 1800
wtorek
900-1600
czwartek
900-1600
piątek
1000- 1800

 

TytułNazwisko ImięFunkcjaZdjęcie
Dorota Nawrockakierownikbrak©Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej -
Książnica Karkonoska 2003-2012


Webmaster CSS stat4u logo

Szanowny czytelniku.

 

Na stronie internetowej Książnicy Karkonoskiej oraz jej wszystkich podstronach wykorzystywane są pliki cookie. Są one stosowane w celach statystycznych oraz w celu usprawnienia działania i zapewnienia maksymalnej wygody czytelnikowi. Jeśli wyrażasz zgodę na ich przechowywanie, kliknij w [zamknij]. Jeśli nie wyrażasz zgody, dostosuj opcje przeglądarki, aby wyłączyć przechowywanie plików cookie.

Szanowny czytelniku.

 

Od 1 września 2014 roku Książnica Karkonoska posiada nową stronę internetową. Jest ona dostępna pod adresem http://biblioteka.jelenia-gora.pl.

[zamknij]