Medale
pusty


Jeleniogórska Biblioteka Cyfrowa
Jeleniogórska Biblioteka Cyfrowa

Niedziela 14 lipca 2024
Kalendarium: 14 lipca 1962 - otwarto wyremontowane schronisko na Hali Szrenickiej
Wpisz się na listę subskrypcyjną Informatora Książnicy Karkonoskiej!
MENU STRONY
W STRONĘ KULTURY


Elektroniczna Biblioteka
DANE BIBLIOTEKI
58-500 Jelenia Góra
ul. Bankowa 27
NIP 611-005-30-06
REGON 000600361
Aktualizacja strony:

Jelenia Góra, 1 września 2013 r.


Szanowni Państwo,

jak co roku proponujemy Państwu specjalnie przygotowaną ofertę zajęć edukacyjnych.

Przedszkolaki zachęcimy do korzystania z biblioteki. Uczniów szkół podstawowych i gimnazjów nauczymy zasad, którymi rządzą się biblioteczne katalogi. Maturzystom zdradzimy tajemnicę skutecznych poszukiwań bibliograficznych. Dorosłych z przyjemnością wprowadzimy w cyfrowy świat. Wszyscy mogą z nami podążyć "tropami jelenia", by rozbudzić swój lokalny patriotyzm.

W tym roku szczególnie zapraszamy na zajęcia poświęcone Jeleniogórskiej Bibliotece Cyfrowej. Jeleniogórska Biblioteka Cyfrowa to pełnotekstowy zbiór dokumentów regionalnych. Są to m. in. "Rocznik Jeleniogórski", "Nowiny Jeleniogórskie", "Karkonosze" oraz wiele innych.

Jeleniogórska Biblioteka Cyfrowa rozwija się dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym. Obecnie realizowany projekt nosi nazwę "Wirtualna Biblioteka e-Pogranicze" i jest współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFRR w ramach POWT Polska - Saksonia 2007-2013.

Zapraszam do zapoznania się i korzystania z naszej oferty.


Serdeczności
Katarzyna Maczel
Dyrektor
Książnicy Karkonoskiej
©Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej -
Książnica Karkonoska 2003-2012


Webmaster CSS stat4u logo

Szanowny czytelniku.

 

Na stronie internetowej Książnicy Karkonoskiej oraz jej wszystkich podstronach wykorzystywane są pliki cookie. Są one stosowane w celach statystycznych oraz w celu usprawnienia działania i zapewnienia maksymalnej wygody czytelnikowi. Jeśli wyrażasz zgodę na ich przechowywanie, kliknij w [zamknij]. Jeśli nie wyrażasz zgody, dostosuj opcje przeglądarki, aby wyłączyć przechowywanie plików cookie.

Szanowny czytelniku.

 

Od 1 września 2014 roku Książnica Karkonoska posiada nową stronę internetową. Jest ona dostępna pod adresem http://biblioteka.jelenia-gora.pl.

[zamknij]